Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
na Nadbystrzyckiej nie trzeba być turkiem aby nocą dostać w mordę. Mnie w dodatku do pobicia ukradli portfel. Nie płacz turku, ja u was bym nie wyszedł nocą w pobliże barów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Pola monola, blus coca-cola, wchodzę do baru, a ze mną Jola". Znam odpowiedź. Napastników nie biorą w pasy. Gdyby takiego drania wzięto wielokrotnie w pasy i na siłę wyprostowało klepicho (niekoniecznie chore), to by mu się odechciało napadania na ludzi. Nie karcel, lecz miesiąc w pasach. I najcięższe prace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firat kardesim arkandayiz. Bu polonyalilarin hepsini sikecezz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eger bir polonyo yali Türki ye ye gelirse bilsin ki anasi sikilmis demektir
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polonya nin amk . Orospu cocuklar. Türkiye siksin sizi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Policja nie ujeła sprawców napadu ciekawe jak polacy zachowują się w innych państwach poraszka i patologia polskiego społeczęństwa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się czego dziwić. Polska od zawsze byłą ksenofobicznie nastawiona na wszystkich imigrantów. Zawsze znajdzie się powód dla Polaka, żeby napaść na kogoś zza granicy. "Polska dla Polaków"... i inne kraje też dla Polaków jak u nas bieda :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uaktywniają się islamiści, muzułmanie coraz zuchwalej zaczepiają Polaków po czym robią z siebie ofiary, nawet mamed chalidów zaczyna ganić Polaków za wyduman rasizm i ksenofobię... Coś powoli się dzieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fikał, ti dostał. Nie było w tym rasizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę siniaczków a on narzeka gorzej jak baba .... i niby nic nie zrobił - teraz wszędzie będą robić z siebie sieroty...a potem siać strach i latać z bombami.....W UK ostatnio taki jeden zaczął strzelać w chłopców na parkingu koło sklepu.... Nasi nie mają broni,więc bronią się jak mogą ...i póki mogą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obdarte łokcie i się popłakał co za ciota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nalezy skonczyc z erazmusem to program sponsorowany przez sorosa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mają być ślady pobicia? No chyba, że przez małego siostrzeńca np. Większe obrażenia miało się podczas zabaw za dzieciaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze żle się stało że go tylko podrapali mogli mu dac wp.......ol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadne tam rasistowskie, już sobie tak nie hołduj, po prostu zwyczajne polskie wpierdol dostałeś w prezencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt normalny was nie zaatakował tylko nieroby, lenie śmierdzące i awanturnicy, którzy przesiadują w takich barach nocnych. Wyrazy wspólczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojej jakie obrażenia... łza mi się w oku zakręciła. Pomyślcie o obrażeniach wynikłych z eksplozji podczas zamachów w metrach, na ulicach, w autobusach, które uczynili ich pobratymcy i "bracia w wierze". Pourywane kończyny, kalectwo, ofiary w ludziach. Ci "studenci" cieszyli się i nadal cieszą w duchu, na samą myśl o tych wypadkach - bo zawsze to jacyś niewierni zdechli dla allaha. Niech mają świadomość, że w Polsce nie mieszkają tak durni ludzie, jak we Francji, Holandii, UK, Niemczech itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dziwne ja też dostałem niezły łomot pod klubem, a jestem polakiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli polskie kobiety maja siedziec w domu to wy w meczetach a ze ich mało u nas hehe macie problem^^, Jak mowisz ze to Bogocie chłopie to ty chyba porządnego wpie....lu nie widziałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOCHAM CIE POLSKO HAHAHAH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...